آی آر کره


2218 مستخدمًا

✅چنل سایت آی آر کره
✨دانلود جدیدترین فیلم و سریال های کره ای همراه بازیرنویس
✨معرفی، نقد و بررسی همراه با آرشیو و درخواستی👌🏻
💻آدرس سایت:
🇰🇷 my2irkorea.pw 🇮🇷
🎞نماشا:
www.namasha.com/irkorea
🆔اینستاگرام:
Instagram.com/irkorea3
👩🏻ادمین:
@myirkorea
{links} {LinksTitle}
{/links}
زيارة اليوم : 2
زيارة الامس : 0
زيارة لمدة عام : 164
فیلم کره ای تغییر چهره 2012 Masquerade با بازی Lee Byung Hun (آقای آفتاب) و Han Hyo Joo (دبلیو) http://my2irkorea.pw/korean-movie-masquerade.html @Irkorea
2019/04/23 22:38
دوستان عزیزم جواب درست اینو امشب میذارم😁❤️
2019/04/23 12:40
میکس عاشقانه سریال من رئیسم رو دوست دارم اگرچه اون روانیه🤪 #میکس @Irkorea
2019/04/23 00:16
انیمه زمانی که به عنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم 2018 That Time I Got Reincarnated as a Slime http://my2irkorea.pw/anime-that-time-i-got-reincarnated-as-a-slime.html @Irkorea
2019/04/22 15:14
سریال تایلندی قلب سنگی 2019 Heart of Stone http://my2irkorea.pw/thai-drama-heart-of-stone.html @Irkorea
2019/04/22 12:44
آهنگ های سریال کره ای هوایوگی: ادیسه کره ای اضافه شد (9 پارت) http://my2irkorea.pw/hwayugi-korean-drama.html @Irkorea
2019/04/21 23:28
میدونین این عکس کیه؟🤔 جواب درست رو از بین گزینه های زیر👇🏻 انتخاب کنید😜 خیلی آسونه😉 @Irkorea
2019/04/21 14:55
به همین سرعت یک ماه از سال گذشت☹️ به قشنگترین ماهِ سال خوش اومدین😍 اردیبهشتتون مبارک🥳🌸🎈🌺 @Irkorea #والپیپر
2019/04/21 13:00
آهنگ این👆🏻 میکس درخواستی🤗 @Irkorea
2019/04/21 00:16
🍃🌺🍃 خرم آن روز که بازآیی و سعدی گوید آمدی وه که چه مشتاق و پریشان بودم 🍃🌸🍃 ❤️نیمه شعبان مبارک😍 @Irkorea
2019/04/20 21:12
میکس خیلی خوب از سریالایی که دوسشون دارین😎 #میکس @Irkorea
2019/04/20 00:41
سریال کره ای اولین عشق اول من 2019 My First First Love با بازی Ji Soo (دوبونگ سون زن قدرتمند،پسران بد 2 و...) http://my2irkorea.pw/web-drama-my-first-first-love.html @Irkorea
2019/04/19 17:48
سریال تایلندی روزی روزگاری در قلبم 2016 Once Upon a Time... In My Heart http://my2irkorea.pw/thai-drama-once-upon-a-time-in-my-heart.html @Irkorea
2019/04/19 17:46
فیلم کره ای هیمالیا 2015 The Himalayas http://my2irkorea.pw/korean-movie-the-himalayas.html @Irkorea
2019/04/17 16:08
فیلم تایلندی پروژه اچ 2013 Hashima Project با بازی Mike Angelo (دوست پسر شگفت انگیز من 2) http://my2irkorea.pw/thai-movie-hashima-project.html @Irkorea
2019/04/17 14:49
🌸🌼🌸🌼🌸🌼 میلاد باسعادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان رو به همه شما جوان های گذشته، حال و آینده تبریک میگم😍❤️ 🌹💐🌹💐🌹💐 @Irkorea #والپیپر
2019/04/17 00:55
سریال تایلندی عشق در اولین نفرت 2018 Love at First Hate http://my2irkorea.pw/thai-drama-love-at-first-hate.html @Irkorea
2019/04/16 17:21
فیلم کره ای خانه روح 2004 Ghost House http://my2irkorea.pw/korean-movie-ghost-house.html @Irkorea
2019/04/16 15:25
سریال چینی من رئیسم رو دوست دارم اگرچه اون روانیه 2017 I Love My President Though He's A Psycho http://my2irkorea.pw/chinese-drama-i-love-my-president-though-hes-a-psycho.html @Irkorea
2019/04/13 20:48
دوستانِ ناراضی، لطفا بیاین پی وی و پیشنهاداتون رو بیان کنید و بگید که چطور رضایتتون جلب میشه.🤗 مرسی😘 🆔آیدی من👈🏻 @myirkorea
2019/04/13 00:01
فیلم کره ای 2019 Persona با بازی IU (لی سون شین تو بهترینی، تهیه کننده، عاشقان ماه، آجوشی من) http://my2irkorea.pw/korean-movie-persona.html @Irkorea
2019/04/12 21:57
فیلم چینی ماجراجویی شاه 2010 Adventure of The King http://my2irkorea.pw/chinese-movie-adventure-of-the-king.html @Irkorea
2019/04/12 19:35
فیلم کره ای شغل افراطی 2019 Extreme Job با بازی Gong Myung از 5urprise و Shin Ha Kyun (آقای بک، فلوت زن رنگارنگ، کارآگاه بد) http://my2irkorea.pw/korean-movie-extreme-job.html @Irkorea
2019/04/12 17:53
فیلم کره ای تاریخچه حسادت 2019 A History of Jealousy http://my2irkorea.pw/korean-movie-a-history-of-jealousy.html @Irkorea
2019/04/12 17:19
فیلم کره ای اسم تو رُزه 2019 Your Name is Rose با بازی Chae Soo Bin (من ربات نیستم، سرزمین ستارگان) http://my2irkorea.pw/korean-movie-your-name-is-rose.html @Irkorea
2019/04/12 16:27
🌙میکس عاشقانه سریال عاشقان ماه😂 با بازی آی یو، لی جونگی و جمعی از دوستان😁 🙄ببینید😋 صداگذاریش فقط کار منه😁😜 #میکس @Irkorea
2019/04/11 22:54
❓آخر هفته چی ببینیم؟ 🍿خانم بک از سحر ☺️👇 http://my2irkorea.pw/movie-miss-baek.html @Irkorea #آخر_هفته
2019/04/11 14:09
1